ביטוח רכב

ש.ל. סוכנות לביטוח מציעה לך לנסוע ברוגע ובתחושת בטחון כי בכל אירוע ביטוחי, נעמוד לרשותך בכל עת ונעניק לך את הטיפול המקצועי והאישי עד לפתרון הבעיה.

ביטוח רכב מורכב משלוש קבוצות:

ביטוח רכב חובה
ביטוח המכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים עימו ולהולכי הרגל הנפגעים על ידי הרכב. עפ”י חוק, כל הנוהג בכלי רכב מנועי חייב לשאת תעודת ביטוח תקפה, המתחדשת מידי שנה. נהיגה ללא תעודת ביטוח רכב תקפה מהווה עבירה פלילית על פי חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים תשל”ה- 1975 (פלת”ד) זכאים לפיצוי בעת קרות תאונת דרכים נהג הרכב, כל מי שנסעו ברכב והולכי הרגל שנפגעו על ידו .

ביטוח צד ג’
ביטוח רשות, הבא לכסות מקרים של פגיעה ברכבו של נהג אחר. ביטוח אחריות חוקית כלפי רכוש צד שלישי על ידי הנהג ברכב או כל מי שנהג ברכבו ברשותו. בעידן של ריבוי תאונות דרכים, רובן ללא נפגעים, הנזקים הכספיים הכרוכים גם בהתנגשות קלה עשויים להיות גדולים מאוד.

ביטוח רכב רכוש מקיף
מכסה כל נזק הנגרם לרכב עצמו וכן ביטוח צד ג’. הכיסוי הביטוחי כולל : גניבת הרכב, נזק לרכב שנגרם תוך כדי תאונת דרכים; וכן תביעה של צד ג’.
במקרה של נזק לרכב חברת הביטוח יכולה לפצות את הנהג המבוטח באחת מהדרכים הבאות: תשלום ערך הנזק במזומן, תיקון הרכב (במסגרת הסדר המוסכים), החלפת הרכב ברכב מסוג ואיכות דומים (במקרה של אובדן כללי) והחלפת חלק מהרכב (במסגרת הסדר המוסכים).

חברות הביטוח מאפשרות להוסיף הרחבה לפוליסה: כגון רכב חלופי, שירותי גרירה וחילוץ, פיצוי בגין שבר בחלונות, ועוד.

חברות הביטוח מקפידות על מיגון הרכב. כיום, מיגון רכב מתקדם הוא תנאי הכרחי לרכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף וזהו חלק בלתי נפרד מתנאי הפוליסה.

מבוטח יקר!
ש.ל. סוכנות לביטוח מחוייבת להתאים לך את הביטוח המדוייק ביותר לפי הצרכים שלך.
 
לקבלת הצעה לחץ כאן

כתיבת תגובה